Výrobky ze dřeva – dřevěné palety, lékařské lopatky, třísky


Nabízíme rozličné výrobky ze dřeva:

dřevěné palety, lopatky (lékařská pátradla), třísky a mnohé jiné

 

 

Dřevěné palety

Nabízíme jednorázové palety vyráběné v identických rozměrech jako mají tzv. europalety – tedy 120 cm x 80 cm. Jsme schopni vám na zakázku vyrobit i palety v libovolných velikostech. Naše standardní palety jsou vyráběny ve dvou jakostech – 1. a 2. jakosti. Všechny palety z naší nabídky u nás nakoupíte za velmi dobrou cenu.

 

Třísky

Jedná se o podpalové třísky ze smrkového dřeva pro zátop. Jejich vlhkost může dosahovat maximálně 20 %. Díky tomuto parametru se výborně hodí do kotlů i krbů. Standardně je nabízíme v baleních po 4 kg v rašlových pytlích. Lze se však s námi domluvit na individuálním balení.

 

Gynekologické špachtle

Tyto tzv. cervikální špachtle jsou určeny k provedení cytologických stěrů v gynekologických ordinacích. Díky tvaru špachtle respektujícího anatomii děložního čípku je provedení odběru vzorků z děložního hrdla bezproblémové. Špachtle balíme po 100 kusech do znovu uzavíratelných sáčků. K odběru jsou také v kartonovém balení, které obsahuje 5 000 kusů špachtlí.

 

Lékařské lopatky (lékařská pátradla, ústní špachtle)

Produkt je primárně určený ke stlačení jazyka, k jednorázovému vyšetření dutiny ústní nebo také k přípravě léčebných materiálů. Pátradla o rozměru 150 mm x 17 mm x 1,6 mm vyrábíme z vysoce jakostního tvrdého dřeva. Adjustovány jsou v sáčcích po 100 nebo 200 ks v kartonových baleních, která obsahují 75 x 100 ks nebo 37 x 200 ks. Po domluvě je možné zrealizovat i menší odběr.

 

Nanuková držátka

Držátka jsou vyráběna z březového dřeva. Splňují světové standardy na jejich použití při strojní výrobě mražených pochutin. Jejich hlavní užití je tedy v nanucích, mražených krémech apod. Držátka jsou k mání v rozměrech 94 mm x 10 mm x 2 mm a 94 mm x 17/11 mm x 2 mm. Prodáváme je v kartonovém balení po 10 000 ks.

 

Dřevěná míchátka

Jedná se o jakostní, ekologické a praktické dřevěné míchátko na kávu, které vyrábíme z neimpregnované dřevěné dýhy, a proto jej lze použít v přímém styku s potravinami. Díky použitému materiálu je naše míchátko velice pevné a odolné vůči vysokým teplotám. Míchátka nabízíme o rozměru 140 mm x 5 mm x 1 mm v balení po 1 000 ks. Dýha má výbornou biologickou rozložitelnost. Působením tepla a půdních bakterií se přemění na kvalitní biomasu. Díky tomu nepředstavuje ekologickou zátěž, a tak chrání životní prostředí.